Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

The Call Up

Sdílej na Facebooku

Autor: jdvorak118

Vloženo: 11.10.2016

Publikováno: 11.10.2016 14:45

Kategorie: Recenze -> Filmů a seriálů

Skupina elitních online hráčů je přizvána k testování nové videohry, která se odehrává ve virtualní realitě. Hráči musí postupně zlikvidovat teroristy v celé budově. Začínají pěkně od shora až po garáže. To co se ze začátku jevilo jako nevinná zábava se rázem mění v boj o holí život. Problém je, že pokud zemřete ve virtuální realitě, zemřete i ve skutečnosti. Zásoby munice a lékárniček se snižují a tak skupině nezbývá nic jiného, než začít spolupracovat.

 

Hodně přeceňovaný snímek, tedy alespoň podle mě. Na začátku vypádá film opravdu slibně, ale to se změní asi po půl hodině za neustálého fňukání jednoho svalovce, který má strach o svůj holí život a nechá se zahanbit dvěma babama. Pak umírá první hráč a doslova užasně, na WC. A film sklouzává do nudného stereotypu, střílení, běhání, umírání a fňukání. Celou tu skrumáž lehce zachraňuje situace, kdy se jeden z hráčů oddělí od skupiny a začne likvidovat své spolubojovníky s vidinou lepších zítřků. A konec? Tak to už je jen rána z milosti.

Zábava: 1/5 , Napětí: 1/5 , Akce: 2/5

Hodnocení: 45%

Verdikt: Film není úplně špatný, ale čekal jsem od toho daleko víc. Pokud pominu to, že podobných filmů s hráčskou tématikou je opravdu málo, snímek je pouze slabším průměrem.

Rada na závěr: Radši si skočte na pivo!!!

 

 

 
Hlasovaní jako ve škole (1 - nejlepší, 5 - nejhorší)Toto literární dílo ještě nebylo hodnocenopřečíst později

Komentáře

Mirarap | + 0 / 0
11.10.2016-14:50
Já se na to nekoukal, a teď nebudu zase...:-)

Veškerá díla zveřejněná na serveru Pište-Povídky.cz jsou pod právem autorů, tudíž je nelze kopírovat ani jinak využívat bez jejich souhlasu.