Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Harry Potter a prokleté dítě

Sdílej na Facebooku

Autor: jdvorak118

Vloženo: 16.10.2016

Publikováno: 16.10.2016 13:59

Kategorie: Recenze -> Knih

Harry se k nám vrací již v osmé knize série o Harrym Potterovi v podobě scénáře k divadelní hře.Je mu čtyřicet, pracuje na Ministerstvu kouzel, kde se snaží vypátrat přeživší přívržence Voldemorta.Jeho problémy začnou, když jeho druhý syn Albus nastoupí na školu v Bradavicích.Jeho nejlepším kamarádem je syn Draca Malfoye, moudrý klobouk ho poslal do Zmijozelu a navíc je Albus velmi podprůměrný kouzelník, na kterého dopadá tíha otcovi slávy.Každému je jen pro smích a tak se z Albuse stává ironií nasáklý a zahořklý chlapec se kterým tříská puberta.Smířen se svým postavením, ale otcem nepochopený, rozhodne se změnit minulost pomocí obraceče času a záchránit Cedrika Diggoryho.

 

Předem nutno říct, že znalost předchozích dílů není vůbec na škodu, objevují se zde postavy především ze čtvrtého dílu H.P. ( Ohnivý Pohár ) a pár starých známých z dílů předchozích.Celé se to čte skvěle a díky tomu, že jde o scénář kde poznámky u dialogů naprosto parádně dokreslují celou situaci, nepotřebujete ani velkou dávku představivosti a můžete se soustředit pouze na děj.Knihu jsem přečetl jedním tahem zhruba za čtyři hodiny což se mi nestalo zatraceně dlouho.Děj vás naprosto pohltí už od začátku a nepustí dokud knihu nedočtete.Smekám, za poslední rok jsem nic lepšího nečetl.Snad se scenář dočká i filmového zpracování, protože tohle je vážně něco extra.

Počet stran: 429

Cena: cca 500Kč 

Hodnocení: 90%

Rada na závěr: Cože vy jste to ještě nečetli?Tak koukejte mazat do nejbližšího knihkupectví a napravte to!!!!!!!!
Hlasovaní jako ve škole (1 - nejlepší, 5 - nejhorší)Hodnocení: 1 (1 hlasů)

Arn - 1

přečíst později

Komentáře

jdvorak118 | + 0 / 0
16.10.2016-14:12
Díkes Krabáku
Krab | + 0 / 0
16.10.2016-14:07
ráda jsem mrkla na recenzi, zní to zajímavě :)
Jenom poznámka: Jeho problémi začnou, když jeho druhý syn Albus nastoupí na školu v Bradavicích.Jeho....!problémy! a pak nějak moc často je v téhle pasáži slůvko "jeho"
Krab | + 0 / 0
16.10.2016-14:07
ráda jsem mrkla na recenzi, zní to zajímavě :)
Jenom poznámka: Jeho problémi začnou, když jeho druhý syn Albus nastoupí na školu v Bradavicích.Jeho....!problémy! a pak nějak moc často je v téhle pasáži slůvko "jeho"
Arn | + 0 / 0
16.10.2016-14:02
Souhlas

Veškerá díla zveřejněná na serveru Pište-Povídky.cz jsou pod právem autorů, tudíž je nelze kopírovat ani jinak využívat bez jejich souhlasu.