Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

MINI ÚVAHA: Co je špatně v Star Wars: Síla se probouzí kolem Lukea Skywalkera?

Sdílej na Facebooku

Autor: carlisletom

Vloženo: 3.01.2017

Publikováno: 3.01.2017 22:21

Kategorie: Úvahy -> .ostatní

Anotace: Pro více článků sleduj:
https://www.facebook.com/Tomáš-Masař-blogger-a-spisovatel-1779939775609557/

Už po několikáté (z úcty ke Carrie Fisher) si pouštím Star Wars: epizodu VII: Síla se probouzí a přišel jsem na velice zajímavá fakta kolem postavy Lukea Skywalkera. (Pomíjím veškeré komentáře fanoušků, že Síla se probouzí je pouhým rebootem Nové naděje):

1) BARVA SVĚTELNÉHO MEČE: Nikoho z vás nepřekvapilo, že Rey našla Lukův meč, který měl modrou barvu? :O Vždyť kdo si vzpomene na Návrat Jediho, ví, že v této epizodě měl meč zelený. Mohl mu ho dát Yoda před smrtí? Dost možné to je... Ale jak si potom z Návratu Jediho vysvětlit, že Yodův meč použil už při návštěvě Jabbova paláce, když se na Dagobahu stavoval, až poté. Pokud je Luke skutečně mistr, měl by mít světelný meč se zeleným krystalem ne? Tak jak to, že měl modrý krystal?

2) ROBOTICKÁ RUKA: Darth Vader usekl Lukovi v Impérium vrací úder ruku. Když zapátráme v paměti a rozpomeneme se na závěrečnou scénu, přijdeme na to, že lékařští droidi přidělali Lukovi umělou ruku. Ta však ale vypadá jako lidská. Proč má tedy Luke vyloženě robotickou ruku, když si před Rey odhazuje kápi? Odpověď nemohu nalézt. Spíše se domnívám, že je J.J. Abrams lhář. Pokud by totiž byl fanouškem původní trilogie, tyto drobné detaily by si uvědomil.

No nejen kvůli poslední roli Carrie Fisher stojí za to na Epizodu VIII jít 
Hlasovaní jako ve škole (1 - nejlepší, 5 - nejhorší)Toto literární dílo ještě nebylo hodnocenopřečíst později

Komentáře

carlisletom | + 0 / 0
4.01.2017-9:32
anebo to bude vysvětleno v epizodě VIII :)
Lucasisko | + 0 / 0
4.01.2017-0:30
K té ruce... třeba mu tamta už dosloužila, ne?

Veškerá díla zveřejněná na serveru Pište-Povídky.cz jsou pod právem autorů, tudíž je nelze kopírovat ani jinak využívat bez jejich souhlasu.