Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Kniha: Krvavě Červený

Autor: Tomáš Luksch (Tomo)
Cena vč. DPH: 0,-

 • Objednat
 • Sdílej na Facebooku
  Autor o knize:

  „Sbírka sedmi povídek ze série Krvavě Červený pojednávajících o Flannaganovi, jehož snaha zachránit vlastního krále a hlavně pomstít smrt své rodiny vyústila jen v další nezdar a utrpení, ale i nově nalezené přátelství a objev toho, co je skutečně důležité."

  Ukázka z knihy:

  Procházeli ulicemi doufaje, že na Tomorina narazí dřív než ozbrojenci, kteří ho hledali. Když vyšli ven z krčmy, spatřili, že před předním vchodem čeká dalších šest mužů, kteří jistojistě patřili k tomu uvnitř. Vyhnuli se jim velkým obloukem a začali pátrat po trpaslíkovi.
  Nyní to už bylo několik hodin, co odešli z krčmy a stále ani náznak toho, kde by Tomorin se Šedivkou mohl být. Tairfolk je přece jenom velké město a oni se mohli ukrýt kdekoliv. V nějakém, z nespočetného množství hostinců, hospod, hampejzů, nebo třeba u nějakého Tomorinova přítele.
  Když už prošli skoro celé město – kromě části, kde byli šlechtická sídla a domy nejbohatších měšťanů – vrátili se zpět do řemeslnické čtvrti. Najednou se z konce uličky ozval křik, nebo spíše pištění a na křižovatce se mihl obrys trpaslíka, který utíkal ulicí kolmé k té, ve které byli oni. Chvilku po trpaslíkovi uličkou proběhl houf ozbrojenců, kteří byli předtím u krčmy, v těsném závěsu za nimi byla jakási polonahá ženština nehezkého zjevu a nakonec, jako poslední se objevila Šedivka, která pomalu cupitala v bezpečné vzdálenosti od trpaslíkových pronásledovatelů.
  Flannagan na celý zjev civěl nechtěje uvěřit svým očím.
  „Zavři tu pusu.“ Poškádlila ho Yemiri a on si uvědomil, jak musel vypadat, když na ně koukal s ústy dokořán.
  „To promiň, ale vidět pištícího trpaslíka je pro mě zážitek na celý život.“ Obhajoval se s úsměvem na tváři. „Rychle, musíme mu pomoct.“
  Zabočili do uličky, do které vběhl houf postav, a zahlédli Šedivku, jak mizí v jedné z postraních uliček. Když tam doběhli, Flannagan opatrně nakoukl za roh a zjistil, že si Tomorin vybral pro útěk slepou ulici. Nyní stál přitisknutý zády ke zdi, s oběma Flannaganovými meči v rukou. Svou sekyru měl za pasem. Pomalým krokem se k němu blížil houf ozbrojených mužů. Ale pouze šest, ten sedmý šel na druhou stranu s vysvětlením, že se o tu polonahou ženštinu postará. Ať tím myslel, co tím myslel, zřejmě by to pro ni nebylo nic příjemného. Šedivka proběhla mezi ozbrojenci, postavila se vedle trpaslíka a začala na útočníky vrčet a cenit zuby.

  Počet stran: 127


  E-kniha dána autorem volně ke stažení zde.

  Komentáře

  Přezdívka:
  Obsah komentáře:
  Komentář vložen: 19.08.2014 14:58AniS |

  Taky gratuluji :)

  Komentář vložen: 11.08.2014 21:54Tomo |

  Díky :)

  Komentář vložen: 2.08.2014 18:27zolik |

  Gratuluji ke knize zolik