Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Kniha: Dravčí oko – kniha první

Autor: Dominika Vaňková (Dommi)
Cena vč. DPH: 55,-

 • Objednat
 • Sdílej na Facebooku
  Anotace:

  Jedné letní noci je Meonik unesena z domova a nikdo netuší proč. Po několika letech v zajetí ji už opouští naděje i chuť do života. Ale ve chvíli, kdy se objeví nový zajatec, se vše mění. Edvid obrací naruby život jí i jejím třem kamarádkám a všichni se pouštějí do většího nebezpečí, než si dokážou představit.

  Opravdu je šance na útěk? A pokud ano, jak moc velká?

  Klasická fantasy novela plná magie, intrik a nelehkých rozhodnutí, kde se nedá rozeznat spojenec od nepřítele a na každém kroku se lze spoléhat na sebe a nejbližší přátele. Anebo ani na ty ne?  Autorka o knize:

  „O knize neprohlašuji nic jiného, než že je to klasický fantasy příběh se vším, co se od něj dá očekávat – nechybí výpravy, hrdinové, spousta postav, velká rozmanitost ras, tvorů a potvor, kouzla, záchrany i ztráty životů, nelehká rozhodnutí a notná dávka fantazie."  Ukázka z knihy:

  Meonik vlekli bosu temnou nocí, ale podle hluku, který byl všude kolem, se domnívala, že není sama. Když konečně zastavili, kdesi před ní se rozsvítila pochodeň, která ozářila kruh skládající se z modře oděných mužů a ubrečených dětí. Byli v lese.

  Meonik sebou trhla, ale ruce na jejích ramenou spočívaly pevně. Uprostřed kruhu stál muž s pergamenem a pouhým prstem si odškrtával jména ze seznamu, která na něj ostatní vojáci volali.

  Když skončili s výčtem, Psismodci svým zajatcům přitiskli pevně dlaně na hlavu – jednu zpředu na čelo a druhou zezadu na týl –, pronesli slova, která zněla až moc dunivě, a Meonik se takřka nepochopitelně podlomila kolena.

  Neupadla, jen zavrávorala a všimla si, jak moc bedlivé pohledy spousty mužů ji a ještě někoho sledují. Otočila hlavu doleva a spatřila Elmah, svoji sestřenici, která se tvářila vzdorněji, než jak ji kdy viděla. Na malý okamžik byla ráda, že tu není sama, hned si ale uvědomila, proč na ně všichni tak zírají.

  Byly jediné z dětí, které zůstaly stát na nohou. Ostatní ležely bezvládně na zemi u nohou svých únosců, jako by jen spaly.

  Psismodci dívky postrčili blíž k muži s pergamenem uprostřed kruhu. „Výborně,“ zašklebil se na ně. „Přesně vás jsme potřebovali.“

  Potom se Meonik proti své vůli propadla do hlubokého spánku, a když se probudila, ležela v obrovské místnosti na tvrdé lavici a pod hlavou měla složenou jen šedou deku.

  Téměř nic si nepamatovala.  Počet stran: 107


  Knihu můžete koupit ZDE.

  Komentáře

  Přezdívka:
  Obsah komentáře:
  Komentář vložen: 18.12.2014 20:14Dragesander |

  Blahopřeji k vydání. K Vánocům dostanu čtečku... tak uvidíme :)

  Komentář vložen: 7.12.2014 14:40toninamoll |

  Také blahopřeji k vydání krásné knihy a přeji jí hodně štěstí :)

  Pěkné Vánoce Ti přeji.

  Komentář vložen: 4.12.2014 22:37DeHunt |

  "...a všimla si, jak moc bedlivé pohledy spousty mužů ji a ještě někoho sledují." Panečku, to je sloh! "Meonik vlekli bosu..." Já čumět. Šedá deka a skutečnost, že si ze svého nedobrovolného hlubokého spánku téměř nic nepamatovala, je už jen takový bonbonek pro fajnšmekry ...a masochisty. :))

  Komentář vložen: 2.12.2014 22:11admin |

  Gratuluji k vydání knihy! Ukázka mě osobně hodně zaujala. Myslím, že toto má budoucnost... a je to velmi aktuální. Předpodívám tvé knize velký úspěch :-) a také to, že nezůstane u knihy první, ale budou rozhodně následovat pokračování. Tohle si své čtenáře určitě najde, celá řada mladých lidí si toto bude chtít přečíst. Moc gratuluji! Obálka rovněž pěkně provedená, cena je víc než příznivá. Takhle to má vypadat... držím palce do dalších knížek a přeji spoustu kladných ohlasů :-) Mě to rozhodně zaujalo.

  Komentář vložen: 2.12.2014 21:32dommi |

  Čtečka k tomu není potřeba, podporované formáty jsou i PFD (a ePDF, MOBI, EPUB) takže to jde číst i na pc, tabletu nebo mobilu :) Celé to vyjde určitě, další díl by měl jít za pár měsíců po prvním, taky nechci odstupy velké :)

  Komentář vložen: 2.12.2014 21:23Dragita |

  To je škoda, že nemám čtečku. Ale snad ti to vyjde celé, aby měl čtenář ucelený pohled. ;)

  Komentář vložen: 2.12.2014 21:18dommi |

  Moc děkuji!
  Cena je nízká, píšu hlavně proto, že mě to baví, můj cíl není nasadit nesmyslné ceny, hlavní pro mě je, aby se líbilo a čtenáři si příběh užili :) A jinak to skutečně e-book je, prozatím jsem volila tuto možnost, možná někdy v budoucnu, až vyjdou i zbylé dvě části a příběh bude mít úspěch, vyjde i tištěně :)

  Komentář vložen: 2.12.2014 21:15Dragita |

  Taky moc gratuluji k vydání knihy! A má moc pěknou obálku :) Cena je dost nízká, napřed jsem si myslela, že se jedná o ebook, ale ona je asi jen tenká. Hodně štěstí s dalšími díly.

  Komentář vložen: 2.12.2014 21:06zolik |

  Gratuluji k vydání knihy zolik a přeji jí úspěch, jen jsem překvapen nízkou cenou,což nebývá zvykem.