Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Kniha: Kamilenky

Autor: Blanka Hošková (Kulajda)
Cena vč. DPH: 248,-

 • Objednat
 • Sdílej na Facebooku
  Anotace:

  Blanka Hošková, autorka oblíbených románů pro ženy přichází v nové knize nejen s letním tématem! Láska nás přece může potkat v jakémkoliv věku i období!

  Práce, nemocný a postupně na život rezignující manžel, kamarádka, které se průběžně rozpadá a zase skládá vztah… To je na jednu ženu mnohdy opravdu moc. A řešení? Dovolená! Do hor, k moři, za poznáním a hranice všedních dnů. Odpočinek, noví zajímaví lidé a znovu načerpaná energie. S odjezdem pečující ženy i manžel nakonec sezná, že rezignace není zrovna ideální životní postoj a vše se zdá v lepší obracet…

  Nic ale není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát! Když se oběma kamarádkám připlete do cesty sympatický a pohledný průvodce, teplá letní noc, šumící moře a sklenka vína, začnou se dít věci. Kdo z nastalé situace vyjde jako vítěz? A mají vlastně letní lásky vítěze?

  Kamilenky jsou román o lásce, potřebě souznění a v neposlední řadě i o přátelství a síle odpouštět. Nejen svým blízkým, ale i sobě samým.
  Ukázka z knihy:

  bude doplněna...
  Počet stran: 310

  Komentáře

  Přezdívka:
  Obsah komentáře:
  Komentář vložen: 29.06.2016 22:58asDuexp2wr19 |

  http://buy-lasix.review/ - cheap lasix online http://buy-retin-a.bid/ - retin-a http://priceofcialis.trade/ - price of cialis http://buy-diclofenac.webcam/ - diclofenac

  Komentář vložen: 16.11.2015 21:14admin |

  Taky moc gratuluju! Jsi skvělá Blanko! Mám radost, že se Ti daří a držím palce, ať se tě tvá literární energie a plodnost ještě hodně dlouho drží. Moc ti to přeju! Píšeš skvěle a zasloužíš si velký úspěch!

  Komentář vložen: 13.11.2015 16:11Mirarap |

  Připojuji se....-)))

  Komentář vložen: 13.11.2015 8:40Gerty |

  Kulajdo, ty jedeš :-) Gratuluji k dalšímu kousku do sbírky.