Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Kniha: Nelly - Nezapomenutelná Kläer

Autor: Veronika Burgerová (ververka)
Cena vč. DPH: 120,-

 • Objednat
 • Sdílej na Facebooku
  Autorka o knize:

  „Už je to rok, co jsem knížku dopsala. Vzpomínám na chvilky, kdy jsem se k ní s radostí vracela, abych znovu mohla psát. A vzpomínám i na důvod jejího vzniku. Vznikla hlavně díky jedné moc úžasné dívce- Aničce Coufalové, které je také knížka věnována, která pro mě vždy bude moje Kläer, moje věčná kamarádka. Knížka pokládána dopisem, který dívka píše svému otci. Příběh této neobyčejné dívenky je určen hlavně pro mladé dívky, ale jak slýchám od svého okolí, knížka je zkrátka pro každého!"  Ukázka z knihy:


  ,,Podívejme kdo se dostavil!‘‘ ozvalo se za námi a ihned jsme se všichni otočili. Za námi stál černovlasý chlapec. Moc dobře jsem ho poznala. Byl to Dale Tawny Sangirh.
  ,,Ahoj bratříčku, přivedl jsis kamarády.‘‘ pokračoval.
  ,,Sklapni ty černá ubohá kryso!‘‘ řekl jsi.
  ,,Ale Lio, kolikrátjsem ti říkal aby jses nehádal ze svým bratrem.‘‘ objevila se další osoba. Bill.
  ,,Ty už nejsi můj otec. A on není můj bratr. Už dlouho!‘‘ pokračoval si. ,,Proč neubližuješ mě! Proč využíváš mou dceru, která za nic nemůže! Proč využíváš její přátele!‘‘
  ,,Je to zábava!‘‘ řekl Dale.
  ,,Ty jsi blázen!‘‘ vykřikl jsi.
  ,,Sklapni! Je to tvoje vina, že jsi byl vždy takový idiot a zamiloval jses do tak primitivně hloupé káči s ještě pitomějšíma dětma!‘‘ vysmíval se Dale. A to jsem se rozzlobila.
  ,,Tak se podívejme! Takhle o mé rodině nikdo mluvit nebude!‘‘ vykřikla jsem.
  ,,Tenhle malý fialový diamantík si sdovoluje na mě?!‘‘ řekl Dale.
  ,,Ale já nemám žádný fialový diamant…‘‘ usmála jsem se ďábelsky.
  ,,Lioneli! Nevěděl jsem že jsi tak hloupý a pustíš jsem obyčejou dívku, bez moci.‘‘ zasmál se tvůj bratr.
  ,,Ale já…‘‘řekla jsem. ,,Mám tohle.‘‘ z pod svetru jsem vytáhla Diamant a zamířila jsem na Dala. Tomu se na tváři objevil zděšený výraz.
  ,,Ýturk!‘‘ vykřikla jsem a Dale se skácel k zemi. Hodil ssi po mě obdivuhodný pohled. Za to Billův pohled byl jiný. Něco zamumlal a zamířil na Kläer. Tím si jí přitáhl k sobě a držel ji ve vzduchu.
  ,,Tvoje kamarádka zemře!‘‘
  počet stran: 137

  Komentáře

  Přezdívka:
  Obsah komentáře:
  Komentář vložen: 8.01.2014 9:40jpe |

  Ahoj/Dobrý den, rád bych nabídl možnost prodeje knihy v rámci akce "mezináridní den knihy a autorského práva", poddrobnosti jsou na nástěnce.

  Díky,

  Jirka Pešaut (JPE)

  Komentář vložen: 5.10.2012 7:22FsXURsMwefynXuLKV |

  wah, ada yg udah punya pacar baru, ada yg udah mau merit, ada juga yg udah punya anak. gimana Le, kapan lo nsyuul mereka?! buruan aja Le.. mumpung Chelsea Olivia lagi nganggur tuh btw ttg jodoh emang gampang2 susah sih.. gampangnya karena kita tinggal yakinin diri sendiri aja kalo jodoh itu udah ada yg ngatur. susahnya?! kadang kita gak sabar mikirin siapa sih jodoh kita dan kapan dia bakal datang?!

  Komentář vložen: 5.10.2012 6:32duPEvhNQyseAp |

  Zdravedm, Peče1ci hned tak vfdsledky medt na webu nebudou, protože admin momnete1lně pracuje na čle1nku o letned Mezine1rodned šachove9 dovolene9, kde se ve dvou turnusech protočilo poměrně hodně pečeckfdch hre1čů Ale snad to stihnu, než se rozběhnou soutěže družstev. Jinak jme9nem Peček dedky za pozitivned recenzi turnaje, pokud by nevadilo tak až vyjde něco k turnaji na našem webu, přihodil bych link na tento čle1nek. Co se tfdče male9 fačasti, nejsem moc kompetentned k vysvětlened, nicme9ně třeba z Česke9ho Brodu nikdo nepřijel, už po několike1te9, a to je take9 vidět. Ale je pravda, že po odchodu pana Miche1lka do Koledna ten oddedlovfd život v Pečke1ch trochu povadl za mfdch mle1dežnickfdch let tam bylo ročně několik rapidů, pamatuji si i jeden ve1žnfd turnaj, měli i nějakou mle1dež. Teď jsou třeba oproti Brodu na tom o dost hůře, a v budoucnu to asi bude proble9m, protože žedt z emigrantů jako jsem je1, to se dlouhodobě nede1 :-/

  Komentář vložen: 5.10.2012 6:25oqnGIwyfzXXG |

  Soutěž jsme včerejšed půlnoced ukončili a dnes vybedre1me toho šťastne9ho, kterfd se stane vedtězem kreativned sady Play-Doh. Těšit se můžete na velkfd čle1nek s irseinacpmi a Vašimi fotkami dětiček a vfdtvorů. Vedce informaced se dozvedte na facebooku Dobre9 Hračky.

  Komentář vložen: 5.10.2012 6:22lNirPeRTYVWOERa |

  we r really proud of u dai, we bonred in same village, now u r in world's developed country with name n fame only because of ur laborious nature, i'm glad to see u here in this position dai, all the best.

  Komentář vložen: 5.10.2012 6:20ElgBBscQIDJtxxLLIM |

  Hijo samma hajur desko chintale khana rukecho thiyana tara aja 2 mana chamalko khana ealai sakaya kina thaha 6 kina ki hamro deshma maile chaheko manche p.mantri hunu bhayo abata kehi holani hajur ab t ma pani nepal farkan6u

  Komentář vložen: 5.10.2012 6:11cTdMWWecCQhDusMQXhA |

  Kateřina (nebo Cathie?) Ryan keltske9 hudby. Z klaoipmce CD keltske9 hudby pro matky, nebo mateřstved, nebo něco takove9ho VA:F [1.9.13_1145]please wait...VA:F [1.9.13_1145](from 0 votes)

  Komentář vložen: 5.10.2012 6:05PxRokfUUYWGKVto |

  Lot of samtrs in that posting!

  Komentář vložen: 5.10.2012 5:44rFIDyDsZiu |

  Have tried this several times but conant get the policy to update for users already logged on.It will work if users are logged off then log on but i would like to be able to stop internet access without log off for specific users and then allow it again without log off. any ideas?

  Komentář vložen: 3.10.2012 22:33HsvHLwvUhwlrRBypoZz |

  James wrote an interesting post today on Block Internet Access for Specific User using Group PolicyHere's a quick execrptNOTE: If a policy is already defined, you must press Reset Browser Settings, which will reset any Internet Explorer Maintenance Group Policy, before you press Preference Mode. 3. Navigate through Connections and double-click Proxy

  Komentář vložen: 3.10.2012 21:32NIGjNJGhJGZeAG |

  I was struck by the honesty of your postnig

  Komentář vložen: 3.10.2012 19:23yyKrDfLBCvqmo |

  This only work using internet exrlpoer and not fire fox, so who ever has fire fox will be able you use the internet. I do not reccoment using third party software, as you don't know how whey really work.The best solution is to use a firewall to restrict users, which can can set a time limit for them aswell as blocking certain webpage.

  Komentář vložen: 3.10.2012 13:17lphHubjCuHmXrLMy |

  That hits the tagert perfectly. Thanks!

  Komentář vložen: 3.10.2012 10:59blfIXRMnbIKahWCxH |

  James Moody: Geek In Paradise wrote an interesting post today on Block Internet Access for Specific User using Group PolicyHere's a quick exercpt I recently had a client that needed to block access for a specific user that was browsing the internet instead of working. The catch being that they were only using the built-in firewall of SBS2003 Standard and the offending user had to still have access to the internal network that was housing some business apps via IIS. After digging through numerous Live Search results, I stumbled across a link to this tip on JSI in one of the results. Knowing how Google is now weighting recent posts/page

  Komentář vložen: 3.10.2012 7:54EdAIqRIXbv |

  jiten ji so great to read.i hope peoples who alywas try to involve in fight they should understand what is life?and what we have to do while we are in event and if we are players.unfortunatly we all were in trouble eventhough we alywas try to give happyness for nepalies in kuwait.keep it up and make peoples educated.hope to see you soon.secretary mesc

  Komentář vložen: 3.10.2012 3:33zKMmBEKGb |

  good job tamu sansakrit paayrir qatar yastai ramra2 kam garera tamu sansakrit paayrirko nam uchcha parnu hola.karyakramko purna safaltako kamna gardachhu.thanks

  Komentář vložen: 3.10.2012 3:25HarmXCORkpyAmSeDCnd |

  The United State,spend million dolrals to financial subvention against CUBA,but yuor domestic economy,have BIG,BIG dificult,,cut to social program,unemployed,million people lose yuor home,Obama are yuo mad man,are yuo bad man,dictator,go to hell mister hen.

  Komentář vložen: 3.10.2012 3:19oFmaTBoPEcGXkwNGQd |

  's purposes are to ecrfone Law & Human Rights the outcome is that it breaks International laws and treaties, as well as jeopardize the human rights of Cubans to get education, housing, food, medicines and health care. The basic human rights of international community. The lies that USAID is spending millions on to broadcast to the world and the US public are of no concern to the Cuban people as their battles are to improve their country not tear it down. Now they also have to battle the division of civil society that USAID monies are implemented for. This goes on in many parts fo the world and is the work of the capitalist class to control world markets and resources. They have no soul and therefore their work is criminal and violent.

  Komentář vložen: 2.10.2012 22:26NoLNjNDhttzItRathj |

  Zdravedm.. děkuju moc za aktualizaci. Jen menšed dote1zek.. chybed mi tam vkloave1 zaste1vka Vendryně ne že bych ji potřebovala, ale je na trase kde jezdedm a v te9 aplikaci vůbec nened.

  Komentář vložen: 2.10.2012 22:02AtYLdSrbxTDPZXGRcXU |

  This ifnromtaion is off the hizool!

  Komentář vložen: 6.06.2012 19:10lona |

  Začátky jsou těšké, ale někdy se začít musí. Gratuluji, jen tak dál :)

  Komentář vložen: 6.05.2012 23:04stevelachim |

  Komentář vložen: 19.04.2012 12:50stevelachim |

  Mikeyacek: Jo. Přínos Tolkiena, ale i dalších, jako G.R.R. Martina, ale i jiných autorů je přesně v tom, že vymysleli novej svět, nový postavy, strašidýlka, nebo chcete-li rasy. Jinak dějově jsou vcelku nudné. I tak, klaním se jim a zároveň usmívám nad každou napodobeninou (i tady na PP), kdy autor napíše ještě mnohem nudnější story plnou chyb, jenom prostě nic nevymyslí a jen čorne jejich muster. Těmhle jantarům je klidně nad dvacet a mají pocit, že jsou bůhví co. Tady Veverka je dvanácti-letá holka a její ukázka je mi narozdíl od vejžbleptů některých místních dospěláků docela sympatická. Ve dvanácti letech knížka? To je bomba! Je jí 12! Já bejt tvůj táta, tak jsem na tebe moc pyšnej! Takže hodně štěstí s tvojí knihou a kdo ví, kde budeš za 10 let. Pochybuju, že Mrzout a další napsali ve 12ti něco lepšího. Takže si z nich nic nedělej, jsou to takový hospodský plky, a užij si to co ty máš a oni ne. Gratulace.

  Komentář vložen: 5.04.2012 13:24Eddiesiska |

  Každý prostě máme jiné chutě. Pro mě je příběh Pána prstenů (a Hobita!) krásným epickým dílem, jehož v žánru máloco předčí...

  Komentář vložen: 4.04.2012 11:02Mikeyacek |

  manco, s těmi kvalitami souhlasím. Přínos Tolkiena spočívá ve světě, který vytvořil a který dodnes používají ostatní autoři ve své tvorbě. Ale nic to nemění na tom, že příběh jako takový je velmi nudný - za tím si stojím.

  (Přečetl jsem všechny tři knihy, ano, ale to z toho důvodu, že nemám ve zvyku kritizovat něco, co jsem nečetl - na rozdíl od spousty jiných "kritiků")

  Komentář vložen: 3.04.2012 17:11Manco |

  To Mikeyacek: Pán prstenů a nuda? Chápu, že každý má subjektivní názor, ale v tomhle případě snad i nejzarytější odpůrce musí vidět nezpochybnitelné kvality - úžasná schopnost popisu a charakteristiky postav, básnickost jazyka, vyprávění a především neskutečná a nepovrchní znalost legend a mýtů, z nichž autor vychází. Minimálně v rámci žánru pohádka/fantasy je Pán prstenů jednou z nejvýznamnějších knih dvacátého století.

  Komentář vložen: 2.04.2012 22:43enethen |

  No názory, měli padnout asi předtím, než jsi vydala ?

  Komentář vložen: 2.04.2012 20:23ververka |

  K vaší diskuzi... Enethen, souhlasím, že to není nic úžasného, začínám a je to jakýsi první pokus, kdy chci znát názor ostatních. Takže děkuji, že jsi se vyjádřila. Potřebovala jsem slyšet všechny názory.
  Mikeyacek- děkuji za pochopení a podporu.
  Takže ještě jednou děkuji za vaše názory, za všechny.

  Komentář vložen: 2.04.2012 17:46enethen |

  Mikey.... u mě se bohužel někdy jako do zdi mluví. Sorry, lepší to asi nebude.
  Ale víte co :)))

  Vevrko, jsi úžasná určitě napíšeš jednou knihu, co budou mít všichni doma..


  Med se patlá tak krásně :D ..

  Komentář vložen: 2.04.2012 16:40Mikeyacek |

  Myslím, že jí dvanáct opravdu je, celkem to stylově ospovídá (i když tu samozřejmě existují velmi mladí autoři - tím myslím autoři, kterým ještě nebylo 15 - kteří strčí do kapsy leckoho.

  I dnes se dá vydat v nakladatelství, ale problém je spíš v tom, že národ nečte. Čte jen mainstreamové autory, ty osvědčené. Proto nejde ani tak o investici do vydání knihy jako takové, ale zejména do její reklamy.

  Komentář vložen: 2.04.2012 16:37Mikeyacek |

  enethen, než mi odpovíš příště na můj koment, rád bych, aby sis přečetla ten můj původní. Jinak si pak připadám, že "mluvím do zdi" a to je k ničemu. Díky.

  Komentář vložen: 1.04.2012 20:39cassiusromarius |

  Co se týče vydání na vlastní náklady-myslím,že málokdo se tu může pochlubit,že do své knihy nemusel investovat(podle mě nikdo...).Pokud neupozorníte,že chcete vydat na vlast.mákl.,většinou to ani nečtou.A co se týče ukázky,chyby jsou příšerný a pokud to vyšlo takto,určitě to nebylo pod hlavičkou nakladatele.Nicméně hrábněme si do svědomí a zeptejme se sami sebe,co jsme dokázali zplodit ve 12ti...(další otázka-je jí skutečně 12?)

  Komentář vložen: 1.04.2012 15:07enethen |

  No jak asi vidíš Pán prstenů taková nuda asi nebyl co ? :PP
  Ulici sem nepleť to je zase úplně něco jiného, než kniha.
  Vydala, toť vše.. nemyslím si, že bude nějak úspěšná .. To je taky věc názor :)

  Komentář vložen: 31.03.2012 9:32mikeyacek |

  Nuda? Možná, to je věc názoru. Ale proboha, lidi, četli jste někdo z vás Pána prstenů? A kolik se toho prodalo, panečku. I filmy podle toho natočili. A úplně stejně nudné. A kolik lidí sleduje Ulici? Nebo Manuelu? Dejte dílu šanci. Gramatika je sice škoda, ale jsou tu i třicátníci, kterým vyšlo dílo knižně a přitom nedokážou napsat tři slova bez chyby. Prostě uvidíme, co na to trh.

  Komentář vložen: 29.03.2012 17:47enethen |

  Jo jsem nepřející :D ať mě třeba vezme někdo bleskem po hlavě :D
  Stojím si za názorem, že je to nuda :D

  Komentář vložen: 28.03.2012 15:32pavlikovaruzenka |

  vi ste hrozně nepřející, holky, styťte se!

  Komentář vložen: 26.03.2012 21:23enethen |

  Zajímalo by mě kolik se toho prodalo .. nepočítám lidi, co autorku znaj

  Komentář vložen: 26.03.2012 21:22enethen |

  Souhrn ano ?
  NUDA

  Komentář vložen: 26.03.2012 18:16TerezaK |

  Když já nevim, sama nejsem bůhví jaký češtinář, ale i tak.. A ta ukázka je taková o ničem.. Milion příých řečí a například uvedení do děje žádné...

  Komentář vložen: 26.03.2012 14:58enethen |

  Na vlastní náklady to není vono .. když vydají na jejich, ta máš pocit, že se počítám s tím, že chytne a je to čtivý

  Komentář vložen: 26.03.2012 14:42sepotvkorunachstromu |

  ..ale božínku..tak vydala..aspoň bude mít hezkou pomátku..
  ..tady vydávají dospělí knihy plné chyb..holka má dvanáct..se ještě naučí..

  ..a většina zdejších na vlastní náklady..

  Komentář vložen: 25.03.2012 14:35enethen |

  To je konec ... už se bude vydávat kde jaká volovina i s hrubkami ...
  Ach můj bože

  Komentář vložen: 24.03.2012 13:08Cinretlushka |

  http://www.shopmybook.com/Veronika-Burgerov%C3%A1/Nelly--Nezapomenuteln%C3%A1-Kl%C3%A4er ...No já nevím ale vypadá to, že autorka tu knížku vážně vydala (zřejmě na vlastní náklady?)

  Komentář vložen: 23.03.2012 20:45enethen |

  No dobře, ale po tom je člověku blbě, když se mu na lež přijde. I já chtěla vydávat v 11 jak pominutá :D Moje obálka byla ručně nakreslená a to bylo potom žrádlo :D :D

  Ale třeba se vypíše a třeba jednou něco vydá :) Opravdově :)

  Komentář vložen: 22.03.2012 16:34kousalka |

  NO jo, lhát se nemá, to zase ne, ale holce je dvanáct roků a tak si jenom hrála s myšlenkou.
  Tuhle snůšku zatím fakt vydat nemůže, ale třeba se jednou vypíše a pak třeba a to zase bude mít připravenej pěknej obal na knihu, protože ten je fakt pěknej. :-)

  Komentář vložen: 21.03.2012 15:10enethen |

  Celkem smutný, si hrát na něco, co nejsme .. ne ? .. Tak prostě jsi nic nevydala, chtělo by to jít s pravdou na povrch a nebo lhát tak, aby lež byla neprokopnutelná.

  Komentář vložen: 12.03.2012 20:36kousalka |

  Já myslímm, že ona je to zatím taková hra na paní spisovatelku, zatím bez knihy, že děvče.
  Ale jen co ji dopíšeš.
  (Ilustaci na desky máš ale pěknou)

  Komentář vložen: 12.03.2012 18:04Arbesia |

  Korektura by byla potřeba. Hledala jsem tuto knihu na internetu a další odkaz jsem našla pouze na jednom webu, kde byla napsána cena dvakrát dražší. To je trochu zvláštní, ale i tak gratuluji k vydání. :-)

  Komentář vložen: 11.03.2012 17:39Koumori |

  Ten příběh může být zajímavý, aůespoň to vypadá originálně, ale rozhodně by to chtělo jazykovou korekturu...

  Komentář vložen: 10.03.2012 22:47enethen |

  No .. já zírám ...

  Komentář vložen: 10.03.2012 18:36GILOTINA |

  A t jsi fakt vydala ?Jen v ukazce mas dost chyb

  Komentář vložen: 10.03.2012 12:40Aenszgúhelem |

  ..ech? A to co má být?

  Komentář vložen: 9.03.2012 17:38Karollin |

  No... tak doufám, že toto je opravdu jen rychlý přepis...

  Komentář vložen: 9.03.2012 11:29Mrzout |

  NO, pokud máš v knížce stejný chyby, jako v ukázce, tak si ji asi pořidím. Viklá se mi totiž stůl...