Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Kniha: Logoidea-pětibarevná mystika

Autor: Pavel Čermák (LOGOIDEA)
Cena vč. DPH: 200,-

 • Objednat
 • Sdílej na Facebooku
  Autor o knize:

  Okultně vědecká fikce, mystickou silou iniciované vědomí nahlíží na události a dění.  Ukázka z knihy:

  Blíž u galaktického jádra jsem spatřil planetu Květin.
  Prastará inteligence, tam po eony věků dlí ve strojích a skrze moc jí svěřenou, udržuje rovnováhu v galaktické líhni života.
  Na počátku vesmíru, když hořela první generace hvězd, spatřily světlo světa bytosti, obdařené hlubokým citem a moudrostí. Tyto bytosti zřely Myšlenku v její pětibarevné podstatě a to jim otvíralo cestu k nezměrnému vědění.
  To vědění jim zjevovalo, že jen ve stvořeném světě, po zření následuje pochopení a to je pravý opak nehmotného dění.
  Na cestě za svým posláním, stvořily potom z neživé hmoty stroje, aby do nich, jako na novou matrici odolnější než minerální schrány, uložily svoje vědomí a tak prodloužily vlastní trvání přes mnohé vesmírné cykly.
  Ve strojích pak otevřely hyperprostor, překročily mrazivou hlubinu mezi světy a rozsely zárodky života na příhodná místa.
  Aby Hra mohla pokračovat, život musí proudit.
  Stvořením života, roztáčí Myšlenka kolo Samsara, přebývání v živých bytostech umožní prožít Myšlence hloubku pocitů smyslového světa, přes řetězce příčin a následků prvotní interakce částic hmoty na časoploše, se tak z nehmotného dění matematických hodnot věčnosti, přesune každá jednotlivá myšlenka toužící po okamžiku a dočasnosti, do světa zrození a smrti.
  Počet stran: 103


  Komentáře

  Přezdívka:
  Obsah komentáře:
  Komentář vložen: 8.01.2014 9:33jpe |

  Ahoj/Dobrý den, rád bych nabídl možnost prodeje knihy v rámci akce "mezináridní den knihy a autorského práva", poddrobnosti jsou na nástěnce.

  Díky,

  Jirka Pešaut (JPE)