Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Kniha: Rybičky v mixéru

Autor: Miroslav Pech (johNMadhead)
Cena vč. DPH: 150,-

 • Objednat
 • Sdílej na Facebooku
  Autor o knize:

  Svérázný román se skládá z několika vstupů šesti hlavních postav. Těmi jsou: matka Klára, otec Václav, synové Eddie a Tomáš, bezdomovec Josef a kocour Arnold. Příběh se pohybuje někde na pomezí černé komedie a thrilleru.  Ukázka z knihy:

  Vzpomínám na svého otce. Zemřel už dávno, Víťovi tenkrát táhlo na druhý rok. Byl jediný vnuk, kterého se táta dočkal. Měl z něj radost. Otec hodně pil. Matce tím dělal velké starosti. Nebyl zlý, prostě hodně pil. Nenáviděl komunisty a všechno zlé, co se dělo v této zemi. Brával mě na výlety. Na dlouhé výlety po loukách a lesích. Ukazoval na stromy, učil mě jejich názvy, věděl hodně o květinách, zvířatech, miloval to. Když byl se mnou, nechlastal. Chodil až večer. Častokrát jsem ho ráno potkával ležícího v kuchyni na podlaze. Matka s ním nedokázala hnout. Pomáhal jsem jí. Chytili jsme tátu každý za jednu nohu a odtáhli jej do postele. Umřel pět let po mámě. V nemocnici mi řekl, že mě má moc rád. Nikdy prý neměl jinou ženu než mámu. Nevěřil jsem tomu a už asi nikdy neuvěřím. Na jeho pohřbu bylo až moc žen. Víc než jeho starých kamarádů. Všechny plakaly, až na jednu. Mezi kytice hodila ropuchu. Způsobila tím tenkrát velký rozruch.
  Počet stran: 150


  Komentáře

  Přezdívka:
  Obsah komentáře:
  Komentář vložen: 8.01.2014 9:32jpe |

  Ahoj/Dobrý den, rád bych nabídl možnost prodeje knihy v rámci akce "mezináridní den knihy a autorského práva", poddrobnosti jsou na nástěnce.

  Díky,

  Jirka Pešaut (JPE)

  Komentář vložen: 4.03.2013 14:30DeHunt |

  Už sám název mi zní lákavě :)