Přihlášení
Nick:
Heslo:
Trvalé přihlášení

Registrace Zapomenuté heslo

Soutěž Literární talent 2016

Propozice soutěže (zobrazit)

Soutěž Literární talent 2016


Soutěž Literárních talent 2016 je celoroční soutěž, kterou vyhlašuje portál Pište-povídky.cz pro všechny členy - autory literárních děl portálu Pište-povídky.cz


Jak se mohu soutěže účastnit?
Soutěže se může účastnit každý registrovaný člen portálu Pište-povídky.cz. Pokud tedy ještě nejste členy Pište-povídky.cz, je potřeba se pro účast v soutěži nejprve zaregistrovat.
Co se týče samotného přihlašování - přihlásit můžete do soutěže jakékoliv své dílo (poezie nebo próza - dle konkrétního kola) a to kliknutím na přihlašovací odkaz "přihlásit dílo do soutěže", který by se měl zobrazit pod každým Vaším dílem. (pokud by se vám pod dílem přihlašovací odkaz neobjevil , kontaktujte administrátora na email: info@piste-povidky.cz s žádostí o přihlášení díla do soutěže). Každý může přihlásit do jednoho soutěžního kola pouze jedno své literární dílo... Své dílo můžete do soutěže přihlásit po dobu 2 dnů od začátku soutěžního kola. Po té bude přihlašování do soutěže uzavřeno, v následujících dnech je možné díla hodnotit a známkovat.

Hlasování, hodnocení, porota
O tom, které dílo postoupí do hlasování poroty rozhodujete Vy svými hlasy. Hlasovat pro dílo je možné ihned po jeho přihlášení, a to do 23.dne v měsíci. Tentýž den je potom odkryto pořadí jednotlivých děl. Následuje hlasování poroty, kam postupuje 10 nejlepších z veřejného hlasování. Vyhrává vždy to dílo, které bude mít nejvyšší počet bodů, který je vypočítán koeficientem počtu udělených známek a průměrem známek. (známkuje se jako ve škole 1 - nejlepší, 5-nejhorší). V případě rovnosti bodů rozhoduje počet obdržených "jedniček". Dílo s vyšším počtem známek s hodnotou 1 v případě rovnosti bodů vítězí. Toto pravidlo platí pro určení pořadí od 1. do 3. místa a to i v případě rovnosti bodů u několika děl (včetně).


Jak zjistím, že začala nová soutěž (soutěžní kolo)?
Je potřeba sledovat přehled soutěžních kol. Reporty o odstartování a vyhlášení soutěžních kol se však pravidelně zobrazují v rámci sekce Novinky portálu Pište-povídky.cz


Jak dlouho trvají jednotlivé soutěže (soutěžní kola)?
Délka trvání je uvedena vždy na stránce s konkrétní soutěží, je zde uvedeno kdy soutěž začala a kdy přesně končí. Soutěž je automaticky ukončena systémem v předem stanovený čas. Po ukončení hlasování již nemá nikdo možnost hlasovat, systém by hlasy ani nezapočítal.


Jaká je výhra?
Každé soutěžní kolo má předem stanovenou cenu – výhru. Jedná se o ceny, které do soutěže věnoval partner soutěže.


Velké finále

Co je to velké finále?
Velké finále je vyvrcholením cyklu soutěžních kol Soutěže Literární talent 2015. Velkého finále se účastní vítězové, respektive nejlepší díla jednotlivých kol. Každý autor se může Velkého finále zúčastnit pouze se svým prvním vítězným dílem.


Jak se mohu přihlásit?
Do Velkého finále se nelze přihlásit. Do Velkého finále budou automaticky nominována díla podle umístění v jednotlivých soutěžních kolech. Do Velkého finále se nelze přihlásit. Do Velkého finále budou automaticky nominována díla podle umístění v jednotlivých soutěžních kolech.


Diskvalifikace - vyřazení díla ze soutěže
Ze soutěže může být na základě posouzení a uznání administrátorem, dílo vyloučeno, a to v případě:

a) jakýchkoliv textových úprav díla v rozsahu, který má vliv na udělení známky hlasujícím.
b) smazání obsahu díla kdykoliv v samotném průběhu soutěže
c) znovupřihlášení díla, které je starší 3 měsíců a bylo znovu vloženo nebo které již soutěžilo, a to i pod jiným názvem nebo pod jinou přezdívkou autora
d) poškozování soupeřů bezdůvodnými špatnými známkami

V případě opakovaného porušení pravidel soutěže může být uživatel diskvalifikován z jakékoliv další účasti v soutěži.


Pravidla soutěže jsou k dispozici zde.

Hodně štěstí v soutěži Vám všem.


ARCHIV - Soutěž Literární talent 2015
ARCHIV - Soutěž Literární talent 2014
ARCHIV - Soutěž Literární talent 2013
ARCHIV - Soutěž Literární talent 2012
ARCHIV - Soutěž Literární talent 2011
ARCHIV - Soutěž Literární talent 2010
ARCHIV - Soutěž literárních děl Pište-povídky.cz 2009


Provozovatel si vyhrazuje právo soutěž měnit a vylepšovat. V případě technických problémů nenese provozovatel zodpovědnost za vzniklé nedostatky a škody. Pokud se v průběhu soutěže změní některá pravidla, veškeré změny zde budou uvedeny.